آموزش تولید محتوا و طراحی گرافیک

با گذشت زمان، اهمیت محتوای باکیفیت برای کسب و کارهای ایرانی پررنگ‌تر می‌شود و متخصصین تولید محتوا را در اولویت استخدام شرکت‌ها و استارتاپ‌ها قرار می‌دهد. این مسیر برای علاقمندان به تصویرسازی، گرافیک، عکاسی و تدوین ویدیو طراحی شده و با تعریف پروژه‌های واقعی و آموزش‌های عملی، مهارت‌های کلیدی تولید محتوا را آموزش می‌دهد.

مشاهده قدم ها

مسیر تولید محتوا در ایران لرن

اینجا با تکیه بر مهمترین نرم‌افزارهای طراحی و گرافیک و با آموزش ابزارها و تکنیک‌های کلیدی، شما را برای تولید هر شکلی از محتوای بصری آماده می‌کنیم. چون تمام کسب و کارها، شرکت‌ها و استارتاپ‌ها به دنبال یک ارتباط جذاب و باکیفیت و معنادار با مخاطب هستند و نیروی خلاق تولید محتوا، نیروی بسیار کمیابی است!
ضمانت بازگشت وجه
پشتیبانی دائم و ارتباط با استاد
دسترسی همیشگی به دوره‌ها

دوره های قدم اصلی

2
شامل 20 ساعت دوره

فتوشاپPhotoshop

یک فتوشاپ‌کار حرفه‌ای و با سلیقه نیاز همیشگی تمام کسب و کارهاست. نرم‌افزاری که یکی از ارکان صنعت تصویرسازی و گرافیک است.

مشاهده اطلاعات دوره

سوالاتمتداول

از کجا بفهمیم که دورهٔ مورد نظر مناسب سطح فعلی ماست؟

در بخش اطلاعات و معرفی هر کدام از دروس ایران لرن، سطح درس از مبتدی تا پیشرفته مشخص شده و به پیش‌نیازهای آن (در صورت وجود) اشاره شده است. در ضمن، تمامی دوره‌های ایران لرن، یک هفته ضمانت بازگشت وجه دارند که برای ارزیابی دوره، زمان مناسبی است و همچنین همکاران ما، همیشه آمادهٔ مشاوره و راهنمایی دانشجو در انتخاب دورهٔ مناسب هستند.

بین دوره‌ های آنلاین ایران لرن و باقی پلتفرمهای آموزشی چه تفاوتی هست؟

اساسی‌ترین مزیت دوره‌های ایران لرن، تمرکز ویژه روی نیازها بازار کار ایران و استخدام در استارتاپ‌هاست. به همین منظور، کلیهٔ‌ مدرسین ایران‌لرن، از بین حرفه‌های فعال در بازار کار انتخاب شده‌اند.

آیا دانشجویان دوره های ایران لرن مدرکی هم دریافت می‌کنند؟

بله. تمامی دوره‌های ایران‌لرن مدرک پایان دوره دارند که برای بسیاری از کارفرمایان معتبر است. بعلاوه، برای تعدادی از دوره‌ها، مدرک رسمی وزارت علوم صادر می‌شود.

آیا بعد از ثبت نام در یکی از دوره‌ها امکان انصراف هست؟

بله. اگر به هر دلیلی از ادامه دوره منصرف شدید، تا یک هفته مهلت انصراف و دریافت کامل هزینه را خواهید داشت.