درباره ما ماجرای ایران‌لرن چیست؟

ایران‌لرن تنها یک مرجع ساده و یکطرفه برای دوره های آنلاین نیست. ایران‌لرن فضاییست برای تعامل، تخصص و تحقق اهداف حرفه‌ای و رسیدن به درآمدزایی. جایی که همهٔ ایرانیان بتوانند، به آموزش فراگیر و باکیفیت دسترسی داشته، در مسیر دلخواهشان رشد کنند، به جایگاه مطلوبشان در بازار کار برسند و آیندهٔ آرمانی خود را در کنار هم بسازند. ایران از دیرباز، سرزمین‌ استعدادها و پتانسیل‌های ناب بوده و دغدغهٔ ایران‌لرن، پرورش و شکوفایی آنها در سرتاسر کشور است.

ماموریت ایران‌لرن

تجربهٔ سال‌ها فعالیت در حوزهٔ آموزش و همکاری تنگاتنگ با فعالان دانه‌درشت‌ در فضای کسب و کار کشور، ما را در ایجاد یک مرجع آموزشی و استخدامی فراگیر مصمم کرده است. هدف اساسی ایران‌لرن، هموار کردن مسیر آموزش تا استخدام و ایجاد تحول در بازار کار ایران است. هدفی که با وسواس در انتخاب مدرسین حرفه‌ای، تدوین مسیرهای شفاف و پربازدهِ یادگیری، و همکاری با استارتاپ‌ها، کارفرمایان و برندهای مطرح صنعت به واقعیت تبدیل می‌کنیم و در تحقق این آرمان در کنار هم، هیچگونه تردیدی به خود راه نخواهیم داد.

فعالیت‌های ایران‌لرن

تدوین انواع دوره‌های آموزشی از مبتدی تا پیشرفته، ارزیابی و نظارت دائم بر بازار کار ایران، همکاری با مراکز رشد و استارتاپ‌های داخل و خارج از ایران، تحلیل و استخراج اطلاعات از آگهی‌های استخدامی سراسر کشور، معرفی روندهای شغلی و مهارت‌های رو به محبوبیت، برآورد اولویت‌بندی تخصص‌های موردنیاز از زاویهٔ کارفرمایان بزرگ، برگزاری رویدادها و کارگاه‌های آموزشی و شغلی با هدف هم‌افزایی و هم‌آفرینی بین کارآفرینان و متخصصان، تنها بخشی از فعالیت‌های ما برای توسعه و ارتقای فضای کسب و کار کشور است.