آموزش صفر تا صد فتوشاپ

بعد از اینکه دوره آموزش فتوشاپ را گذراندید، می‌توانید در فضای اختصاصی ایران‌لرن نمونه‌کارهایتان را به اشتراک بگذارید تا کارفرماها و مدیران کمپانی‌های بزرگی که با ما در ارتباط هستند، برای موقعیت کاری موردنظرتان با شما تماس بگیرند. به‌علاوه بعد از گذراندن این دوره و پاس کردن آزمون‌های ویژه‌ای که ما برایتان تدارک دیدیم، می‌توانید با در دست داشتن مدرک معتبر وزارت علوم نه‌تنها برای موقعیت شغلی گرافیست بلکه برای هر پوزیشنی که دلتان می‌خواهد رزومه ارسال کنید. چراکه شما یک مهارت پایه‌ای و کاربردی را یاد گرفته‌اید، پس در هر شغلی که باشید قطعاً فتوشاپ به‌کارتان می‌آید و به‌عنوان یک امتیاز در پروسه استخدام برایتان در نظر گرفته می‌شود.

عطش کسب‌وکارها برای دیده شدن در شبکه‌های اجتماعی، باعث شد که تقاضا برای استخدام کسانی که به فتوشاپ مسلط هستند به‌شدت بالا برود! تا جایی که در حال حاضر حضور حداقل یک گرافیست برای تولید پست‌های اینستاگرام در هر شرکتی واجب و ضروری‌ به‌نظر می‌رسد.

اگر تا حالا سری به آگهی‌های استخدامی زده باشید احتمالاً به ‌غیر از گرافیست شغل‌هایی مثل تصویرساز، دیجیتال پینتر، ادیتور عکس و … هم به چشمتان خورده است. تمام این موقعیت‌های کاری به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم به فتوشاپ مربوط می‌شوند، درواقع بهتر است بگوییم که فتوشاپ پیش‌نیاز اصلی‌شان است.

اگر کار با فتوشاپ را خوب از بر باشید، خیلی راحت‌ می‌توانید باقی نرم‌افزارهای شرکت ادوبی مثل ایلستریتور، این‌دیزاین و افترافکت را هم یاد بگیرید و به‌صورت تخصصی وارد شاخه‌های پردرآمدی مثل موشن‌گرافیک شوید.

البته فکر نکنید که برای رسیدن به شغل موردنظرتان راه دور و درازی را در پیش دارید، فرقی نمی‌کند بخواهید طراح جلد کتاب باشید یا تدوینگر، فیلمساز شوید یا عکاس، همین که فتوشاپ را حرفه‌ای یاد بگیرید کارتان به‌خوبی راه می‌افتد و نیازی نیست که حتماً همه نرم‌افزارهای ادوبی را بلد باشید.

با گذراندن دوره صفر تا صد فتوشاپ ایران لرن از پس تمام پروژه‌های طراحی و دیزاین برمی‌آیید و به درآمد دلخواه‌ خودتان می‌رسید. اساتید ایران لرن در زمینه آموزش کامل فتوشاپ سابقه‌ای 15 ساله دارند و توانسته‌اند با تکنیک آزمون و خطا روی پروژه‌های واقعی، بیش از 300 متخصص را با درآمد بالا وارد بازار کار حرفه‌ای‌ها کنند. چرا نفر بعدی شما نباشید؟

دوره آموزش فتوشاپ

در دوره آموزش فتوشاپ ایران لرن، مبانی ویرایش عکس را یاد می‌گیرید، با کاربرد ابزارها و منوها آشنا می‌شوید، به اصول اولیه طراحی گرافیک و تصویرسازی مسلط می‌شوید، نحوه یکسان‌سازی بافت، رنگ، نور و وضوح تصویر را متوجه می‌شوید و درنهایت با اجرای پروژه پایانی تمام این مواردی را که گفتیم تمرین می‌کنید.

بعد از پایان دوره صفر تا صد فتوشاپ شما به‌طور کامل روی این نرم‌افزار مسلط می‌شوید و توانایی و اعتمادبه‌نفس ورود به بازار کار را خواهید داشت.

این دوره برای چه کسانی مناسب‌تر‌‌ است؟

دوره آموزش کامل فتوشاپ به‌درد همه افراد می‌خورد، ازآنجایی که محتوای تصویری و ویدیویی تبدیل به خوراک روزانه اکثر مردم در شبکه‌های اجتماعی شده است، پس تمام کسب‌وکارها برای ارتباط با مخاطب‌هایشان نیاز به کسی دارند که با فتوشاپ آشنایی داشته باشد.

اگر همین حالا سایت‌های استخدامی را چک کنید خودتان کاملاً متوجه این موضوع می‌شوید که چقدر موقعیت شغلی در این زمینه وجود دارد. حتی اگر به شغل دوم فکر می‌کنید به راحتی می‌توانید با طراحی بنرهای تبلیغاتی در خانه از فتوشاپ پول دربیاورید و درآمد ماهیانه‌تان‌‌ را در کنار کار اصلی تا چند میلیون تومان بالاتر ببرید.

اما به‌طور کلی افراد زیر بیشترین مخاطبان این دوره را تشکیل می‌دهند:

  • کسانی که در شرکت‌های تبلیغاتی به‌عنوان طراح و گرافیست مشغول کار هستند
  • دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان گرافیک، نقاشی و عکاسی که می‌خواهند در رشته خودشان به‌عنوان یک حرفه‌ای شناخته شوند
  • تمام کسانی که به هنر دیجیتال علاقه دارند و قصد دارند که از این طریق کسب درآمد کنند

روش دسترسی به محتوای آموزشی

بعد از خرید دوره، یک لایسنس انحصاری دریافت می‌کنید که دسترسی به ویدیوهای آموزشی را برای شما میسر می‌کند. دقت کنید که حقوق شما به عنوان کسی که برای آموزش هزینه‌ کرده‌اید محفوظ بوده و دانلود و استفادهٔ غیرمجاز از دوره‌های آنلاین، برای هیچکس به جز دانشجویان ایران‌لرن امکان‌پذیر نیست. دوره‌ها بدون هیچگونه کم و کاست در اختیار شما بوده و هرگونه اشکال و ایراد در نحوهٔ دسترسی (مادامی که به اشکالات سراسری و سرعت اینترنت مرتبط نباشد) در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فنی ما برطرف می‌شود.

متد تدریس چگونه است؟

در تدوین دوره‌های آنلاین ایران‌لرن از همان شیوه‌های استاندارد و متدهای فنی و آکادمیکی که در تمام جهان جواب پس داده‌اند استفاده کرده‌ایم. با این قید که نیاز بازار کشور را مد نظر قرار داده و مسیر یادگیری را برای دانشجویان ایرانی بهینه‌تر و ساخت‌یافته‌تر نموده‌ایم. چرا که مأموریت اصلی ایران‌لرن، تربیت نیروی متخصص برای بازار کار و استارتاپ‌های ایرانی است. درحالیکه بسیاری از مباحث تدریس شده در دوره‌های مشابه، به جای پرداختن به مباحث و پروژه‌های ملموس و پرکاربرد، به طیفی پراکنده‌ای از مباحث نه چندان مهم می‌پردازند و انرژی و طمأنینهٔ لازم را برای مباحث کلیدی صرف نمی‌کنند.

مزایای شرکت در این دوره آموزشی

ایران‌لرن یک پلتفرم آموزشی صرف نیست و مدرسین ما میانهٔ چندان خوبی با آموزش‌های تئوریک و خشک و خالی ندارند. اینجا همه چیز بر محور تجربیات عملی و شبیه‌سازی شرایط بازار کار و سناریوهای روزمره و واقعی چیدمان می‌شود و کلیهٔ دروس با رویکرد پروژه محور تدوین شده‌اند. ما به خوبی به کمبود آموزش‌های عملی و پربازده در فضای آنلاین کشور واقفیم و ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت کنونی را یکی از اصلی‌ترین وطایف خود می‌دانیم.

  • برگزاری آزمون‌
  • آموزش‌های پروژه‌محور
  • تکالیف عملی با اولویت بازار کار
  • پرسش و پاسخ با پشتیبانی مدرس مربوطه
  • اعطای مدرک رسمی
بلافاصله استخدام شوید!

بعد از این دوره چه کسانی به استقبال شما می‌آیند؟

بعد از اینکه دوره آموزش فتوشاپ را گذراندید، می‌توانید در فضای اختصاصی ایران‌لرن نمونه‌کارهایتان را به اشتراک بگذارید تا کارفرماها و مدیران کمپانی‌های بزرگی که با ما در ارتباط هستند، برای موقعیت کاری موردنظرتان با شما تماس بگیرند. به‌علاوه بعد از گذراندن این دوره و پاس کردن آزمون‌های ویژه‌ای که ما برایتان تدارک دیدیم، می‌توانید با در دست داشتن مدرک معتبر وزارت علوم نه‌تنها برای موقعیت شغلی گرافیست بلکه برای هر پوزیشنی که دلتان می‌خواهد رزومه ارسال کنید. چراکه شما یک مهارت پایه‌ای و کاربردی را یاد گرفته‌اید، پس در هر شغلی که باشید قطعاً فتوشاپ به‌کارتان می‌آید و به‌عنوان یک امتیاز در پروسه استخدام برایتان در نظر گرفته می‌شود.

پس از پایان دوره ما شما را مستقیم به بازارکار وصل می‌کنیم

توضیحات تکمیلی دوره

مشاهده سرفصل ها
ترسی از آینده نداشته باشید!

با گذراندن این دوره، آینده شغلی‌تان چه تغییری می‌کند؟

دوره حرفه‌ای فتوشاپ ایران‌لرن می‌تواند مثل یک سکوی پرتاب شما را از یک طراح گرافیست ساده به یک متخصص کاربلد تبدیل کند؛ متخصصی که انتخاب اول شرکت‌های تبلیغاتی برای همکاری است. البته ناگفته نماند که بعد از گذراندن این دوره گزینه‌های متعددی پیش‌رویتان قرار دارد و شما مجبور نیستید که حتماً به‌عنوان یک طراح گرافیست مشغول به کار شوید، بلکه می‌توانید در تمام زیرشاخه‌های هنر دیجیتال کار پیدا کنید و از پس تمام وظایفی که به مهارت و دانش فتوشاپ وابسته است بربیایید.

حتی اگر به‌دنبال کار تمام‌وقت نباشید بازهم می‌توانید به‌عنوان یک فریلنسر در سایت‌هایی مثل آپ‌ورک ثبت‌نام کنید و درآمد دلاری داشته باشید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بیشتر مدیرانی که آن طرف آب‌ها ساکن هستند ترجیح می‌دهند کارهایشان را به‌صورت دورکاری به اشخاصی بسپارند که ارزش پول کشورشان پایین‌تر است تا از این راه بتوانند هزینه‌هایشان را کمتر کنند. شما از طریق سایت‌هایی مثل آپ‌ورک می‌توانید خیلی راحت این پروژه‌ها را پیدا کنید و با شرکت‌های بین‌المللی همکاری داشته باشید.

انجام پروژه‌های خارجی، رزومه پرقدرتی را برایتان دست‌و‌پا می‌کند و می‌تواند کمک‌تان کند که اگر قصد مهاجرت دارید، زودتر و راحت‌تر به هدف‌تان برسید. علاوه‌بر این موضوع می‌توانید بعد از گذراندن این دوره با یادگیری adobe xd که نرم‌افزار مکمل فتوشاپ در زمینه طراحی سایت (UI) محسوب می‌شود وارد بازار کار کشورهای اروپایی و آمریکایی شوید و شانس خودتان را برای گرفتن جاب‌آفر بالا ببرید.

برای اینکه جزییات بیشتری را در مورد دوره فتوشاپ ایران‌لرن بدانید روی بخش‌های بعدی کلیک کنید.

مشاهده نظرات کاربران

سرفصل های دوره

1
فصل اول نصب فتوشاپ و آشنایی با محیط برنامه

انتخاب بهترین نسخه فتوشاپ نسبت به کاربرد و نصب آن یکی از اساسی‌ترین مراحل شروع کار با فتوشاپ است. این کار نیاز به آگاهی کامل نسبت به کاری که می‌خواهید با فتوشاپ انجام دهید و ظرفیت‌های سیستمی که می‌خواهید با آن کار کنید دارد.

محیط‌های متنوعی برای نسخه‌های فتوشاپ وجود دارند، و می‌توان آن‌ها را براساس کاری که می‌خواهید با نرم‌افزار انجام دهید شخصی‌سازی کنید. در فصل اول محیط کلی نرم‌افزار به شکل کامل به شما معرفی می‌کنیم.

2
فصل دوم نوار ابزار

در این فصل عملا وارد فتوشاپ می‌شویم و سعی می‌کنیم اولین گشت و گذارمان در این نرم‌افزار را رقم بزنیم. ابزارهای فتوشاپ بسیار کامل و گسترده‌اند. فراگیری تمام آن‌ها می‌تواند به شما توان حل کردن هر مشکلی در این نرم‌افزار را بدهد. ما در ابتدا با نوارابزار فتوشاپ آشنا خواهیم شد.

3
فصل سوم نوار منو

علاوه بر نوار ابزارها، بسیاری از تنظیمات و ابزارهای کار در فتوشاپ از طریق بخش‌های مختلف نوار منو قابل دسترسی یا فعال شدن هستند. به همین خاطر باید بر روی نوار منو نیز مسلط باشیم.

4
فصل چهارم فرمت‌های تصویری و ایجاد صفحه

در این فصل مهم‌ترین نکاتی که باید قبل از شروع پروژه به آن توجه کنید را بازگو می‌کنیم. اشراف بر فرمت‌های تصویری برای انجام دادن پروژه‌های مختلف مانند ادیت تصاویر و طراحی پوستر اهمیت زیادی دارد. ایجاد صفحه برای هر پروژه منحصربه‌فردی نیاز به دقت به موارد خاص دارد.

5
فصل پنجم پنجره لایه‌ها

شاید معروف‌ترین بخش فتوشاپ، که حتی افراد مبتدی و کسانی که فقط دورادور با آن سروکار دارند هم اسم آن را شنیده باشند، پنجره لایه‌ها باشد. کار با فتوشاپ تماما براساس لایه‌ها پیش می‌رود. در این فصل مکانیزمی که لایه‌ها براساس آن کار می‌کنند و نکات کلی در مورد این بخش را آموزش می‌دهیم.

6
فصل ششم براش و پالت رنگ

اگر بخواهیم آشنایی با ابزارهای تخصصی فتوشاپ را از جایی شروع کنیم، مسلما آن نقطه آشنایی با براش است. اهمیتی ندارد که می‌خواهید چه پروژه‌ای در فتوشاپ انجام دهید، براش در تمام پروژه‌های حرفه‌ای نقش خواهد داشت. در کنار آن با پالت رنگ‌ها نیز آشنا می‌شویم و پیچ‌وخم‌های کار با آن‌ها را می‌آموزیم که در ادامه بسیار به کار می‌آید.

7
فصل هفتم گرافیک برداری

در این فصل به تفاوت بنیادی میان فرمت‌ها و طریقه کار فتوشاپ با دیگر نرم‌افزارهای گرافیکی می‌پردازیم و گرافیک برداری را توضیح می‌دهیم، همچنین طریقه استفاده از آن در فتوشاپ را آموزش می‌دهیم.

8
فصل هشتم چطور بنویسیم؟

در این فصل به یکی از چالش برانگیزترین کارها در فتوشاپ برای کاربران فارسی زبان می‌پردازیم. نوشتن متن‌ها و دیزاین آن‌ها با زبان فارسی را به درستی می‌توان یکی از پرچالش‌ترین کارها در فتوشاپ معرفی کرد.

9
فصل نهم خلاقیت در نوشتار

در عین حال که نوشتن در فتوشاپ تقریبا برای اکثر پروژه‌ها کاربرد دارد و با استفاده ترکیبی از آن می‌توان خلاقیت بسیار زیادی را در پروژه‌های‌مان وارد کنیم. با یادگیری ایجاد نوشتارهای خلاقانه می‌توانید با سادگی بیشتر به طراحی پوستر یا پروژه‌های طراحی گرافیک از این دست بپردازید. این مهارت می‌تواند در طراحی لوگو نیز کمک شما کند.

10
فصل دهم ابزارهای Selection

در این فصل، شما نحوه‌ی کار با ابزارهایی را خواهید آموخت که برای انتخاب بخشی از تصویر مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ ابزارهای متنوعی که هرکدام ویژگی‌ها و کاربردهای منحصر به فردی دارند.

11
فصل یازدهم ماسک کردن لایه‌ها

بدون شک یکی از ضروری‌ترین قابلیت‌هادر یادگیری فتوشاپ، ماسک‌کردن لایه هاست.

قابلیتی که به شما این امکان را می‌دهد تا بخش‌هایی از یک لایه را بدون پاک کردن همیشگی آن، مخفی کرده و به شیوه‌ای حرفه‌ای و غیرمخرب، به ویرایش و ترکیب تصاویر بپردازید.

12
فصل دوازدهم ویرایش تصویر

ادیت یا ویرایش تصویر درواقع هرآن تغییری است که در یک تصویر ایجاد شود و این دقیقا همان هدفی است که نرم‌افزار فتوشاپ برای آن ساخته شده است.

در این فصل شما جامع‌ترین آموزش ممکن ادیت تصویر را دریافت خواهید کرد.

13
فصل سیزدهم اسمارت آبجکت

در این فصل یاد می‌گیرید که چگونه بدون افت کیفیت و تخریب یک عکس به ویرایش آن بپردازید؛ به علاوه اسمارت آبجکت یکی از قابلیت‌های کمتر شناخته شده اما بسیار کاربردی فتوشاپ است که با حفظ داده‌های اولیه‌ی هر تصویر، همیشه راه بازگشتی برای شما نگاه خواهد داشت.

14
فصل چهاردهم فیلتر‌ها

نرم‌افزار فتوشاپ با فیلترهای متنوع و جذابی که دارد، به شما امکان خلق تصاویر جدید با نور، رنگ و بافت‌های متفاوت را می دهد؛ ما در این فصل نحوه‌ی استفاده از این قابلیت بی نظیر فتوشاپ را به شما خواهیم آموخت.

15
فصل پانزدهم موکاپ

موکاپ‌ها در واقع فایل‌های آماده‌ی گرافیکی هستند که یادگیری نحوه‌ی استفاده از آن ها مسیر کار شما را در زمینه‌های مختلف از جمله طراحی سایت، پوستر، لوگو، کارت ویزیت و…، بسیار آسان‌ و هموار خواهد کرد.

16
فصل شانزدهم Blending Mode

یکی از جذاب‌ترین چالش های فتوشاپ برای هر کاربری تکنیک blend mode است.

جایی که هم مهارت و هم خلاقیت شما وارد عمل خواهند شد تا با ترکیب تصاویر، جهان شخصی خود را خلق کنید.

17
فصل هفدهم Blending Option

در تکمیل فصل قبل، در این فصل نیز به آموزش هرچه بیشتر ابزارهای ترکیب تصاویر خواهیم پرداخت تا در این مهارت شگفت‌انگیز فتوشاپ نیز به تسلط کامل برسید.

18
فصل هجدهم ساخت تصاویر متحرک

این روزها، از gif یا تصویر متحرک نه تنها برای سرگرمی بلکه در زمینه‌های مختلفی مثل آموزش، بازاریابی، تجارت و… نیز استفاده می‌شود؛ آموزش های این فصل شما را برای ورود به یک عرصه‌ی متفاوت کاری آماده می‌کند.

19
فصل نوزدهم ساخت تصاویر سه بعدی

در این فصل به یکی از تکنیک‌های نه چندان دشوار اما بسیار جذاب فتوشاپ خواهیم پرداخت و در نهایت شما خواهید توانست یک تصویر دو بعدی را به تصویری سه بعدی تبدیل کنید.

20
فصل بیستم شورت کدها

در فصل بیستم به شما تمام کلیدهای میانبری که در محیط فتوشاپ به آن ها نیاز خواهید داشت، آموزش می‌دهیم تا در حداقل زمان و از ساده‌ترین راه پروژه‌های خود را به سرانجام برسانید.

21
فصل بیست و یکم انواع سایز

یکی از اولیه‌ترین و اساسی‌ترین سوالاتی که در آغاز هر پروژه فتوشاپ باید به آن پاسخ دهید این است که سایز مناسب برای پروژه‌ی شما چه سایزی است؟ پاسخ این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این فصل به طور کامل به آن پرداخته‌ایم.

22
فصل بیست و دوم هویت بصری

فتوشاپ یکی از مهم‌ترین و بهترین ابزارها برای طراحی هویت بصریست که از صفر تا صد طراحی یک لوگو را می‌توان با استفاده از آن انجام داد.

در این فصل هرآنچه برای حرفه‌ای شدن در این مهارت پرکاربرد نیاز دارید، در اختیار شما قرار داده‌ایم.

23
فصل بیست و سوم بسته‌بندی

پکیج و بسته بندی هر محصولی احتمالا از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب یک کالاست، به همین خاطر صاحبان برندهای مختلف همیشه به دنبال افرادی ماهر برای انجام این کار هستند.

در این فصل تمام آنچه برای طراحی حرفه‌ای یک بسته بندی و ورود به این بازار کار باید بدانید، به شما خواهیم گفت.

24
فصل بیست و چهارم طراحی UI

طراحی UI در واقع طراحی محیط رابط یک سایت یا اپلیکیشن است که مستقیما با کاربران مرتبط است، درنتیجه حساسیت‌های خاص خود را دارد و باید به نحوی باشد که تجربه‌ی خوبی برای مخاطبین خود رقم بزند.

در فصل بیست و چهارم به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با استفاده از فتوشاپ یک رابط کاربری (UI) حرفه‌ای طراحی کنید.

25
فصل بیست و پنجم طراحی پست اینستاگرام

در عصر امپراطوری اینستاگرام، یکی از پرکاربردترین قابلیت‌های فتوشاپ که حتی برای معرفی کار خودتان نیز به آن نیاز پیدا می‌کنید، طراحی پست‌های این اپلیکیشن پرطرفدار است.

مهارتی که بعد از آموزش‌های این فصل در آن به تسلط کامل خواهید رسید.

26
فصل بیست و ششم فوتومونتاژ

فوتومونتاژ در حقیقت خلق یک اثر هنری است، نوعی کُلاژ یا تکه چسبانی با استفاده از عکس‌ها که در نهایت به تصویری واحد ختم می‌شود که می‌تواند بیانگر اوج مهارت و خلاقیت شما باشد.

27
فصل بیست و هفتم معرفی وب‌سایت‌های مرجع

در فصل آخر تمامی منابعی که برای انجام پروژه‌های مختلف به آن‌ها نیاز پیدا خواهید کرد، به شما معرفی می‌کنیم تا در پایان این دوره، از هر جست‌وجو و آموزش دیگری بی‌نیاز باشید.

این دوره به چه کسانی توصیه میشود؟

افرادی که به دنبال شغل طراح گرافیست هستند.

افرادی که به دنبال کسب درآمد از داخل خانه هستند.

افراد علاقه‌مند به داشتن یک پیج اینستاگرام جذاب.

صاحبان سایت و کسب و کار آنلاین.

افرادی که تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند.

افرادی که علاقه مند به ادیت عکس‌های خود هستند.

این دوره به چه کسانی توصیه نمیشود؟

×کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند!

×کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد آنلاین ندارند!

مدرسان دوره

شاهین صرفه جو
درباره مدرس

شاهین صرفه جو

کارشناس گرافیک شرکت استدلر آلمان، طراح vip شرکت پیک برتر، مدیر هنری هواپیمایی العراقیه در ایران، مدیر تبلیغات شرکت دی جی مارکت، مدیر تبلیغات برین خودرو (عضو انجمن واردکنندگان خودرو)، و مدیر هنری آژانس تبلیغاتی چابک.  
توسط بهترین متخصصان ایران آموزش ببینید

آموزش صفر تا صد فتوشاپ

بعد از اتمام این دوره آموزشی، مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت و توسط واحد ارتباط با صنعت ایران‌لرن، به بازار کار معرفی خواهید شد.

ثبت نام در دوره
قیمت اصلی
2,200,000 1,320,000 تومان
افزودن به سبد خرید تضمین بازگشت کالا
2,200,000 1,320,000 تومان
شرکت در دوره