دیجیتال مارکتینگ

امروزه اکثریت مردم، بخش قابل توجهی از زمانشان را در وبسایت‌ها، کانال‌ها، شبکه‌های اجتماعی، بازی‌های آنلاین، دنیاهای مجازی و در یک کلام، در دنیای بی‌انتهای دیجیتال می‌گذرانند. این همان جاییست که دیجیتال مارکترها وارد عمل می‌شوند و با هوشمندی و بهره‌گیری از امکانات روز، ارتباط برندها و کسب و کارها را با مشتریانشان حفظ می‌کنند.

مشاهده قدم ها

مسیر دیجیتال مارکتینگ در ایران لرن

آیا ارتقای یک کسب‌و‌کار از صفر تا صد و قرار دادنش در صفحهٔ اول گوگل یا اکسپلورر اینستاگرام برایتان جذاب است؟ آیا دوست دارید بیزنس‌ها و شرکت‌ها برای سودآوری و موفقیت، به خلاقیت و تسلط شما بر ابزارهای مدرن و دید عمیقتان بر بازار وابسته باشند؟ برای تبدیل به یک دیجیتال مارکتر تمام‌عیار، این مسیر شماست.
ضمانت بازگشت وجه
پشتیبانی دائم و ارتباط با استاد
دسترسی همیشگی به دوره‌ها

دوره های قدم اصلی

2
شامل 22 ساعت دوره

سئوSEO

یک سئوکار ماهر و خلاق، کسب‌‌و‌کارها را از گمنامی در دنیای بیکران اینترنت نجات می‌دهد و آنها را در معرض دید مشتری می‌گذارد.

مشاهده اطلاعات دوره

سوالاتمتداول

از کجا بفهمیم که دورهٔ مورد نظر مناسب سطح فعلی ماست؟

در بخش اطلاعات و معرفی هر کدام از دروس ایران لرن، سطح درس از مبتدی تا پیشرفته مشخص شده و به پیش‌نیازهای آن (در صورت وجود) اشاره شده است. در ضمن، تمامی دوره‌های ایران لرن، یک هفته ضمانت بازگشت وجه دارند که برای ارزیابی دوره، زمان مناسبی است و همچنین همکاران ما، همیشه آمادهٔ مشاوره و راهنمایی دانشجو در انتخاب دورهٔ مناسب هستند.

بین دوره‌ های آنلاین ایران لرن و باقی پلتفرمهای آموزشی چه تفاوتی هست؟

اساسی‌ترین مزیت دوره‌های ایران لرن، تمرکز ویژه روی نیازها بازار کار ایران و استخدام در استارتاپ‌هاست. به همین منظور، کلیهٔ‌ مدرسین ایران‌لرن، از بین حرفه‌های فعال در بازار کار انتخاب شده‌اند.

آیا دانشجویان دوره های ایران لرن مدرکی هم دریافت می‌کنند؟

بله. تمامی دوره‌های ایران‌لرن مدرک پایان دوره دارند که برای بسیاری از کارفرمایان معتبر است. بعلاوه، برای تعدادی از دوره‌ها، مدرک رسمی وزارت علوم صادر می‌شود.

آیا بعد از ثبت نام در یکی از دوره‌ها امکان انصراف هست؟

بله. اگر به هر دلیلی از ادامه دوره منصرف شدید، تا یک هفته مهلت انصراف و دریافت کامل هزینه را خواهید داشت.