کارشناس

در دوران حکمرانی فناوری، تسلط به کاربردها و ابزارهای کلیدی کامپیوتر، یک مزیت شغلی و استخدامی ضروری و انکارناپذیر است. این افراد می‌توانند مهارتشان را در انواع شاخه‌های مرتبط با کامپیوتر ارتقا دهند و از طرفی، همیشه در بازار کار و در بدنهٔ شرکت‌ها و بیزنس‌ها، جایی برای استخدام و درآمدزایی داشته باشند.

مشاهده قدم ها

مسیر کارشناسی سیستم در ایران لرن

برای انجام کارها و پروژه‌های شخصی، یا برای استخدام در بیشمار فرصت شغلی، لازم است که به اصول و مبانی کار با کامپیوتر و ابزارهای کلیدی آن مسلط باشید. این مسیر، تمام ابزارهای لازم را به شما می‌آموزد و با ریخت یک فنداسیون قدرتمند، آیندهٔ شغلی و حرفه‌ای شما را به استاندارد تازه‌ای ارتقا می‌دهد.
ضمانت بازگشت وجه
پشتیبانی دائم و ارتباط با استاد
دسترسی همیشگی به دوره‌ها

دوره های قدم اصلی

3
شامل 14 ساعت دوره

اکسلExcel

تمام کسب‌و‌کارها به شخصی نیاز دارند که به داده‌ها و اطلاعاتشان نظم بدهد و مهارت در اکسل دقیقا همین نیاز را برطرف می‌کند.

مشاهده اطلاعات دوره

سوالاتمتداول

از کجا بفهمیم که دورهٔ مورد نظر مناسب سطح فعلی ماست؟

در بخش اطلاعات و معرفی هر کدام از دروس ایران لرن، سطح درس از مبتدی تا پیشرفته مشخص شده و به پیش‌نیازهای آن (در صورت وجود) اشاره شده است. در ضمن، تمامی دوره‌های ایران لرن، یک هفته ضمانت بازگشت وجه دارند که برای ارزیابی دوره، زمان مناسبی است و همچنین همکاران ما، همیشه آمادهٔ مشاوره و راهنمایی دانشجو در انتخاب دورهٔ مناسب هستند.

بین دوره‌ های آنلاین ایران لرن و باقی پلتفرمهای آموزشی چه تفاوتی هست؟

اساسی‌ترین مزیت دوره‌های ایران لرن، تمرکز ویژه روی نیازها بازار کار ایران و استخدام در استارتاپ‌هاست. به همین منظور، کلیهٔ‌ مدرسین ایران‌لرن، از بین حرفه‌های فعال در بازار کار انتخاب شده‌اند.

آیا دانشجویان دوره های ایران لرن مدرکی هم دریافت می‌کنند؟

بله. تمامی دوره‌های ایران‌لرن مدرک پایان دوره دارند که برای بسیاری از کارفرمایان معتبر است. بعلاوه، برای تعدادی از دوره‌ها، مدرک رسمی وزارت علوم صادر می‌شود.

آیا بعد از ثبت نام در یکی از دوره‌ها امکان انصراف هست؟

بله. اگر به هر دلیلی از ادامه دوره منصرف شدید، تا یک هفته مهلت انصراف و دریافت کامل هزینه را خواهید داشت.