برنامه نویسی

اگر دوران کنونی را دوران طلایی برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان نر‌م‌افزار بدانیم، به هیچ وجه اغراق نکرده‌ایم. متخصصانی که در کارشان فن و خلاقیت را در هم می‌آمیزند، زبان ماشین را می‌فهمند، نیاز کمپانی‌‌ را درک می‌کنند و با به کار انداختن اهرم‌های فناوری، حرکت کسب و کارها را در دنیای پرشتاب امروز به پیش می‌برند.

مشاهده قدم ها

مسیر برنامه نویسی در ایران لرن

از طراحی یک وبسایت منحصربفرد تا ساخت یک اپلیکیشن موبایل فوق‌العاده کاربردی، قلمروی برنامه‌نویسی، اقیانوس بی‌انتهایی از زبان‌ها، تکنولوژی‌ها و انواع کاربردهاست. با دوره‌های ایران‌لرن، خبری از سردرگمی نیست و هر دوره‌ای که می‌گذرانید و هر پروژه و تکلیفی که انجام می‌دهید، شما را برای شغل و حرفهٔ دلخواهتان آماده می‌کند.
ضمانت بازگشت وجه
پشتیبانی دائم و ارتباط با استاد
دسترسی همیشگی به دوره‌ها

دوره های قدم اصلی

3

سوالاتمتداول

از کجا بفهمیم که دورهٔ مورد نظر مناسب سطح فعلی ماست؟

در بخش اطلاعات و معرفی هر کدام از دروس ایران لرن، سطح درس از مبتدی تا پیشرفته مشخص شده و به پیش‌نیازهای آن (در صورت وجود) اشاره شده است. در ضمن، تمامی دوره‌های ایران لرن، یک هفته ضمانت بازگشت وجه دارند که برای ارزیابی دوره، زمان مناسبی است و همچنین همکاران ما، همیشه آمادهٔ مشاوره و راهنمایی دانشجو در انتخاب دورهٔ مناسب هستند.

بین دوره‌ های آنلاین ایران لرن و باقی پلتفرمهای آموزشی چه تفاوتی هست؟

اساسی‌ترین مزیت دوره‌های ایران لرن، تمرکز ویژه روی نیازها بازار کار ایران و استخدام در استارتاپ‌هاست. به همین منظور، کلیهٔ‌ مدرسین ایران‌لرن، از بین حرفه‌های فعال در بازار کار انتخاب شده‌اند.

آیا دانشجویان دوره های ایران لرن مدرکی هم دریافت می‌کنند؟

بله. تمامی دوره‌های ایران‌لرن مدرک پایان دوره دارند که برای بسیاری از کارفرمایان معتبر است. بعلاوه، برای تعدادی از دوره‌ها، مدرک رسمی وزارت علوم صادر می‌شود.

آیا بعد از ثبت نام در یکی از دوره‌ها امکان انصراف هست؟

بله. اگر به هر دلیلی از ادامه دوره منصرف شدید، تا یک هفته مهلت انصراف و دریافت کامل هزینه را خواهید داشت.