پریمیر، استاندارد قلمروی ویدیو

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

دنیای امروز، دنیای رسانه‌های تصویری است و نیاز به تولید ویدیوهای جذاب، رمز موفقیت بسیاری از برندها و کسب و کارهاست. تدوین و ویرایش ویدیو، مهارتیست که در چند صنعت عظیم‌الجثه از بازی و سینما و انیمیشن تا تبلیغات و بازاریابی به کار می‌آید و برای تولید محتوا در پلتفرمهایی مثل یوتیوب و اینستاگرام حیاتی است. نرم‌افزار قدرتمند پریمیر، استاندارد حرفه‌‌ای‌هاست و با سایر نرم‌افزارهای ادوبی مثل افترافکت، به بهترین شکل سینک می‌شود.

  • علاقمندان به تولید محتوای ویدیویی
  • فعالان حوزه سرگرمی، سینما و انیمیشن و …
  • استودیوهای تبلیغاتی و بازاریابی

روش دسترسی به محتوای آموزشی

بعد از خرید دوره، یک لایسنس انحصاری دریافت می‌کنید که دسترسی به ویدیوهای آموزشی را برای شما میسر می‌کند. دقت کنید که حقوق شما به عنوان کسی که برای آموزش هزینه‌ کرده‌اید محفوظ بوده و دانلود و استفادهٔ غیرمجاز از دوره‌های آنلاین، برای هیچکس به جز دانشجویان ایران‌لرن امکان‌پذیر نیست. دوره‌ها بدون هیچگونه کم و کاست در اختیار شما بوده و هرگونه اشکال و ایراد در نحوهٔ دسترسی (مادامی که به اشکالات سراسری و سرعت اینترنت مرتبط نباشد) در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فنی ما برطرف می‌شود.

متد تدریس چگونه است؟

در تدوین دوره‌های آنلاین ایران‌لرن از همان شیوه‌های استاندارد و متدهای فنی و آکادمیکی که در تمام جهان جواب پس داده‌اند استفاده کرده‌ایم. با این قید که نیاز بازار کشور را مد نظر قرار داده و مسیر یادگیری را برای دانشجویان ایرانی بهینه‌تر و ساخت‌یافته‌تر نموده‌ایم. چرا که مأموریت اصلی ایران‌لرن، تربیت نیروی متخصص برای بازار کار و استارتاپ‌های ایرانی است. درحالیکه بسیاری از مباحث تدریس شده در دوره‌های مشابه، به جای پرداختن به مباحث و پروژه‌های ملموس و پرکاربرد، به طیفی پراکنده‌ای از مباحث نه چندان مهم می‌پردازند و انرژی و طمأنینهٔ لازم را برای مباحث کلیدی صرف نمی‌کنند.

مزایای شرکت در این دوره آموزشی

ایران‌لرن یک پلتفرم آموزشی صرف نیست و مدرسین ما میانهٔ چندان خوبی با آموزش‌های تئوریک و خشک و خالی ندارند. اینجا همه چیز بر محور تجربیات عملی و شبیه‌سازی شرایط بازار کار و سناریوهای روزمره و واقعی چیدمان می‌شود و کلیهٔ دروس با رویکرد پروژه محور تدوین شده‌اند. ما به خوبی به کمبود آموزش‌های عملی و پربازده در فضای آنلاین کشور واقفیم و ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت کنونی را یکی از اصلی‌ترین وطایف خود می‌دانیم.

  • برگزاری آزمون‌
  • آموزش‌های پروژه‌محور
  • تکالیف عملی با اولویت بازار کار
  • پرسش و پاسخ با پشتیبانی مدرس مربوطه
  • اعطای مدرک رسمی از وزارت علوم (برای برخی از دوره‌ها)
پریمیر

ابزار حرفه‌ای‌های صنعت

خلاقیت را با مقادیری تسلط به نرم‌افزار قدرتمندی مثل پریمیر ترکیب کنید و دیگر هیچکس جلودارتان نیست. یک تدوینگر حرفه‌ای می‌تواند در بی‌شمار پروژه‌ علمی، فرهنگی، تبلیغاتی، صنعتی و غیره شرکت کند و با نشان دادن چند نمونه‌کار جذاب و چشمگیر، دل هر کارفرما و کمپانی معتبری را بدست آورد.

پس از پایان دوره ما شما را مستقیم به بازارکار وصل می‌کنیم