اینستاگرام، معدن بی‌پایان مشتری

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

اینستاگرام پرمخاطب‌ترین شبکهٔ اجتماعی برای کاربران ایرانی و یکی از بهترین پاتوق‌های اینترنت، برای ارتباط مستقیم با مخاطب و مشتری است. پلتفرم محبوبی که در طی سال‌ها به انواع و اقسام امکانات مجهز شده و برای معرفی و بازاریابی و فروش محصول و خدمات، به یک ابزار بی‌رقیب تبدیل شده است. تسلط به امکانات و ترفندهای این شبکهٔ اجتماعی محبوب و قدرتمند، شما را به یک نیروی ارزشمند در بازار کار کرده و فرصت‌های درآمدزایی بی‌شماری پیش رویتان می‌گذارد.

  • ادمین‌ها، اینفلوئنسرها و تمامی علاقمندان به درآمدزایی از اینترنت
  • کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ
  • آموزگاران، هنرمندان و کلیهٔ علاقمندان به تولید محتوا

روش دسترسی به محتوای آموزشی

بعد از خرید دوره، یک لایسنس انحصاری دریافت می‌کنید که دسترسی به ویدیوهای آموزشی را برای شما میسر می‌کند. دقت کنید که حقوق شما به عنوان کسی که برای آموزش هزینه‌ کرده‌اید محفوظ بوده و دانلود و استفادهٔ غیرمجاز از دوره‌های آنلاین، برای هیچکس به جز دانشجویان ایران‌لرن امکان‌پذیر نیست. دوره‌ها بدون هیچگونه کم و کاست در اختیار شما بوده و هرگونه اشکال و ایراد در نحوهٔ دسترسی (مادامی که به اشکالات سراسری و سرعت اینترنت مرتبط نباشد) در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فنی ما برطرف می‌شود.

متد تدریس چگونه است؟

در تدوین دوره‌های آنلاین ایران‌لرن از همان شیوه‌های استاندارد و متدهای فنی و آکادمیکی که در تمام جهان جواب پس داده‌اند استفاده کرده‌ایم. با این قید که نیاز بازار کشور را مد نظر قرار داده و مسیر یادگیری را برای دانشجویان ایرانی بهینه‌تر و ساخت‌یافته‌تر نموده‌ایم. چرا که مأموریت اصلی ایران‌لرن، تربیت نیروی متخصص برای بازار کار و استارتاپ‌های ایرانی است. درحالیکه بسیاری از مباحث تدریس شده در دوره‌های مشابه، به جای پرداختن به مباحث و پروژه‌های ملموس و پرکاربرد، به طیفی پراکنده‌ای از مباحث نه چندان مهم می‌پردازند و انرژی و طمأنینهٔ لازم را برای مباحث کلیدی صرف نمی‌کنند.

مزایای شرکت در این دوره آموزشی

ایران‌لرن یک پلتفرم آموزشی صرف نیست و مدرسین ما میانهٔ چندان خوبی با آموزش‌های تئوریک و خشک و خالی ندارند. اینجا همه چیز بر محور تجربیات عملی و شبیه‌سازی شرایط بازار کار و سناریوهای روزمره و واقعی چیدمان می‌شود و کلیهٔ دروس با رویکرد پروژه محور تدوین شده‌اند. ما به خوبی به کمبود آموزش‌های عملی و پربازده در فضای آنلاین کشور واقفیم و ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت کنونی را یکی از اصلی‌ترین وطایف خود می‌دانیم.

  • برگزاری آزمون‌
  • آموزش‌های پروژه‌محور
  • تکالیف عملی با اولویت بازار کار
  • پرسش و پاسخ با پشتیبانی مدرس مربوطه
  • اعطای مدرک رسمی از وزارت علوم (برای برخی از دوره‌ها)
اینستاگرام

یک پلتفرم بی‌نهایت

اینستاگرام با اختلاف فاحش، پرکاربردترین شبکهٔ اجتماعی در کشور ماست و آشنایی با ابزارها و ریزه‌کاری‌های آن، شما را در زمانی کوتاه به یک درآمد رضایت‌بخش می‌رساند. در دوره اینستاگرام مجموعه‌ای از مهارت‌ها و استراتژی‌های درآمدزایی و تولید محتوای جذاب را یاد می‌گیرید و به تمام ابزارهای تعامل با مخاطب مجهز می‌شوید.

پس از پایان دوره ما شما را مستقیم به بازارکار وصل می‌کنیم