قوانین و مقررات

ایران‌لرن فضاییست برای تعامل، تخصص و تحقق اهداف حرفه‌ای و رسیدن به درآمدزایی. جایی که همهٔ ایرانیان بتوانند، به آموزش فراگیر و باکیفیت دسترسی داشته باشند، در مسیر دلخواهشان رشد کنند و به جایگاه مطلوبشان در بازار کار برسند. ایران لرن با هدف بهبود شرایط آموزش آنلاین و استخدام نیروی حرفه‌ای کار، قدم به این راه گذاشته است و قوانین خود را با توجه به این مقصود، تعریف کرده است.
خواهشمندیم این قوانین را با دقت مطالعه فرمائید تا جای هیچ‌گونه شبهه‌ای در استفاده از خدمات باقی نماند.

مقررات عمومی

 • تمامی فعالیت‌های ایران لرن، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 • وب‌سایت ایران لرن اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.
 • ایران لرن برای اطلاع رسانی جشنواره‌ها، انتشار آموزش‌های جدید و … برای مخاطبان سایت ایمیل یا پیامک ارسال می‌کند. در صورتی که مخاطب تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند می‌توانند با استفاده از لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه موجود در انتهای ایمیل دریافتی، اقدام نمایند.

تعهدات ایران لرن

ایران لرن، تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

 • وب‌سایت ایران لرن متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.
 • وب‌سایت ایران لرن، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.
 • طبیعی است که وب‌سایت ایران لرن، هیچ کنترل و متعقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی که در حوزه اختیارات سامانه نیست را ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن کند.
 • پشتیبانی وب‌سایت ایران لرن، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.
 • در پنل استخدام، تلاش ایران لرن، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است، اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌پذیرد.
 • آگهی فرصت شغلی جهت اعلام یک موقعیت شغلی در یک شهر است، پس از پرداخت هزینه، آگهی به مدت 30 روز پس از زمان انتشار آن، روی سایت نمایش داده خواهد شد.

تعهدات کاربران

کاربران ایران لرن نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به وب‌سایت دارند که در ادامه خواهد آمد:

 • فعالیت کاربران ایران لرن باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوکی، وب‌‎سایت ایران لرن حق دارد نسبت به قطع همکاری با کاربر، تصمیم‌گیری کند.
 • هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.
 • لازم به ذکر است، حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده مخاطب می‌باشد و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. ایران لرن هویت شخصی مخاطبان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

عودت وجه

اگر به عنوان یادگیرنده از دوره‌ای ناراضی باشید و در طی مدت 48 ساعت از لحظه‌ی پرداخت، جهت دسترسی به آن دوره، برای عودت وجه پرداختی آن درخواست دهید، چنانچه شرایط خاص مندرج در ذیل برآورده شود، ایران لرن تمامی وجه پرداختی شما برای آن دوره را به شما عودت خواهد داد.

 • بیشتر از 20٪ طول دوره را تماشا نکرده باشید.
 • پس از درخواست عودت وجه، اقدام به تماشا یا دانلود دوره نکرده باشید.
 • دلیل شما برای درخواست عودت وجه، موجه باشد (مثلا مغایرت طول دوره یا محتوای آن با چیزی که پیش از خرید اعلام شده). تشخیص موجه بودن دلیل درخواست شما تنها با ایران لرن است.
 • لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفادهٔ کنونی یا آتی شما از خدمات و محصولات ایران لرن را محدود یا مسدود کنیم، بدون آنکه دینی برایمان ایجاد شود.
 • پس از دریافت درخواست شما برای عودت وجه، طی ۲۴ ساعت کاری با شما از طریق ایمیل یا تلفن برای بررسی علت درخواست تماس گرفته می‌شود. در صورتی که درخواست شما شرایط ذکر شده در بندهای بالا را داشته باشد و مورد تایید قرار بگیرد، طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری درخواست شما توسط تیم فنی ایران لرن بررسی شده و مجوز شما برای استفاده از آن محتوا لغو می‌شود و محتوای خریداری‌شده که وجه آن عودت داده خواهد شد، از حساب شما حذف می‌گردد.
 • برای درخواست عودت وجه، نیاز هست با همان شماره موبایلی که در سامانه ثبت شده است، مکاتبات صورت گیرد تا هویت کاربر با ارسال مدارک مربوطه برای ایران لرن احراز شود.

اگر به عنوان کارفرما آگهی اسخدام ثبت کرده باشید، پس از ثبت و انتشار آگهی استخدام، هزینه آن مسترد نخواهد شد، مگر تحت شرایطی که وبسایت تعهدی بابت آن داده باشد.

مکاتبات

مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام، واتساپ و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.