ورد، ستون تولید محتوا

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

اگر تا به حال ایده، مطلب، مقاله‌ یا متنی را در کامپیوتر نوشته باشیم، احتمالاً با نرم‌افزار ورد از مجموعهٔ آفیسِ آشنایی داریم. ویرایشگر قدرتمندی که از ابتدای همه‌گیر شدن ویندوز، پای ثابت مهارت‌های کامپیوتری بوده و تسلط به آن برای تمام کارمندان، اپراتورها، تولیدکنندگان محتوا، محققان، دانش‌آموزان و دانشجویان و غیره حیاتی شده است. ورد در ظاهر ساده و در باطن پر از امکانات بدردبخور است و در مجموعهٔ مهارت‌های کلیدی کامپیوتر (ICDL) قرار دارد.

  • علاقمندان به آموختن مهارت‌های کلیدی کامپیوتر
  • نویسندگان، پژوهشگران، دانشجویان و تولیدکنندگان محتوا
  • افرادی که می‌خواهند به عنوان کارمند یا اپراتور کامپیوتر به درآمدزایی برسند

روش دسترسی به محتوای آموزشی

بعد از خرید دوره، یک لایسنس انحصاری دریافت می‌کنید که دسترسی به ویدیوهای آموزشی را برای شما میسر می‌کند. دقت کنید که حقوق شما به عنوان کسی که برای آموزش هزینه‌ کرده‌اید محفوظ بوده و دانلود و استفادهٔ غیرمجاز از دوره‌های آنلاین، برای هیچکس به جز دانشجویان ایران‌لرن امکان‌پذیر نیست. دوره‌ها بدون هیچگونه کم و کاست در اختیار شما بوده و هرگونه اشکال و ایراد در نحوهٔ دسترسی (مادامی که به اشکالات سراسری و سرعت اینترنت مرتبط نباشد) در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فنی ما برطرف می‌شود.

متد تدریس چگونه است؟

در تدوین دوره‌های آنلاین ایران‌لرن از همان شیوه‌های استاندارد و متدهای فنی و آکادمیکی که در تمام جهان جواب پس داده‌اند استفاده کرده‌ایم. با این قید که نیاز بازار کشور را مد نظر قرار داده و مسیر یادگیری را برای دانشجویان ایرانی بهینه‌تر و ساخت‌یافته‌تر نموده‌ایم. چرا که مأموریت اصلی ایران‌لرن، تربیت نیروی متخصص برای بازار کار و استارتاپ‌های ایرانی است. درحالیکه بسیاری از مباحث تدریس شده در دوره‌های مشابه، به جای پرداختن به مباحث و پروژه‌های ملموس و پرکاربرد، به طیفی پراکنده‌ای از مباحث نه چندان مهم می‌پردازند و انرژی و طمأنینهٔ لازم را برای مباحث کلیدی صرف نمی‌کنند.

مزایای شرکت در این دوره آموزشی

ایران‌لرن یک پلتفرم آموزشی صرف نیست و مدرسین ما میانهٔ چندان خوبی با آموزش‌های تئوریک و خشک و خالی ندارند. اینجا همه چیز بر محور تجربیات عملی و شبیه‌سازی شرایط بازار کار و سناریوهای روزمره و واقعی چیدمان می‌شود و کلیهٔ دروس با رویکرد پروژه محور تدوین شده‌اند. ما به خوبی به کمبود آموزش‌های عملی و پربازده در فضای آنلاین کشور واقفیم و ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت کنونی را یکی از اصلی‌ترین وطایف خود می‌دانیم.

  • برگزاری آزمون‌
  • آموزش‌های پروژه‌محور
  • تکالیف عملی با اولویت بازار کار
  • پرسش و پاسخ با پشتیبانی مدرس مربوطه
  • اعطای مدرک رسمی از وزارت علوم (برای برخی از دوره‌ها)
ورد

بازگشت به ارکان

ویرایشگر قدرتمند ورد هم یکی دیگر از نرم‌افزارهای اساسی کامپیوتر است که تقریباً تمامی شرکت‌های جهان از آن استفاده می‌کنند و اگر کارتان به هر شکلی با کامپیوتر و نوشتن مرتبط است یا دوست دارید مدرک ICDL‌ بگیرید و به یک کاندید برجسته برای کارفرمایان تبدیل شوید،‌ بد نیست که ورد و سایر نرم‌افزارهای آفیس را در اولویت بگذارید.

پس از پایان دوره ما شما را مستقیم به بازارکار وصل می‌کنیم

توضیحات تکمیلی دوره

این دوره به چه کسانی توصیه میشود؟

طراحان وبسایت

مدیران کسب و کار

این دوره به چه کسانی توصیه نمیشود؟

×سئو کاران

×دیجیتال مارکتر ها