طراحی سایت، نیاز روزافزون بیزنس‌ها

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

بازار ایران در سال‌های اخیر و طبق اعداد و ارقام رسمی، از نظر رشد تجارت آنلاین (e-Commerce) در کل خاورمیانه کم‌نظیر بوده و همین نکته، به پدید آمدن طیف گسترده‌ای از مشاغل و تخصص‌های جدید دامن زده است. یکی از مهمترین این تخصص‌ها، توسعه و طراحی وبسایت است که بازار پررقابت اما پرظرفیتی دارد و با پیشرفت کسب و کارهای آنلاین، روز به روز به طراحان خلاق و ماهر، نیاز بیشتری پیدا می‌کند.

  • علاقمندان به درآمدزایی از طراحی وبسایت
  • کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای آنلاین
  • برنامه‌نویسان، هنرمندان،‌ طراحان گرافیک

روش دسترسی به محتوای آموزشی

بعد از خرید دوره، یک لایسنس انحصاری دریافت می‌کنید که دسترسی به ویدیوهای آموزشی را برای شما میسر می‌کند. دقت کنید که حقوق شما به عنوان کسی که برای آموزش هزینه‌ کرده‌اید محفوظ بوده و دانلود و استفادهٔ غیرمجاز از دوره‌های آنلاین، برای هیچکس به جز دانشجویان ایران‌لرن امکان‌پذیر نیست. دوره‌ها بدون هیچگونه کم و کاست در اختیار شما بوده و هرگونه اشکال و ایراد در نحوهٔ دسترسی (مادامی که به اشکالات سراسری و سرعت اینترنت مرتبط نباشد) در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فنی ما برطرف می‌شود.

متد تدریس چگونه است؟

در تدوین دوره‌های آنلاین ایران‌لرن از همان شیوه‌های استاندارد و متدهای فنی و آکادمیکی که در تمام جهان جواب پس داده‌اند استفاده کرده‌ایم. با این قید که نیاز بازار کشور را مد نظر قرار داده و مسیر یادگیری را برای دانشجویان ایرانی بهینه‌تر و ساخت‌یافته‌تر نموده‌ایم. چرا که مأموریت اصلی ایران‌لرن، تربیت نیروی متخصص برای بازار کار و استارتاپ‌های ایرانی است. درحالیکه بسیاری از مباحث تدریس شده در دوره‌های مشابه، به جای پرداختن به مباحث و پروژه‌های ملموس و پرکاربرد، به طیفی پراکنده‌ای از مباحث نه چندان مهم می‌پردازند و انرژی و طمأنینهٔ لازم را برای مباحث کلیدی صرف نمی‌کنند.

مزایای شرکت در این دوره آموزشی

ایران‌لرن یک پلتفرم آموزشی صرف نیست و مدرسین ما میانهٔ چندان خوبی با آموزش‌های تئوریک و خشک و خالی ندارند. اینجا همه چیز بر محور تجربیات عملی و شبیه‌سازی شرایط بازار کار و سناریوهای روزمره و واقعی چیدمان می‌شود و کلیهٔ دروس با رویکرد پروژه محور تدوین شده‌اند. ما به خوبی به کمبود آموزش‌های عملی و پربازده در فضای آنلاین کشور واقفیم و ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت کنونی را یکی از اصلی‌ترین وطایف خود می‌دانیم.

  • برگزاری آزمون‌
  • آموزش‌های پروژه‌محور
  • تکالیف عملی با اولویت بازار کار
  • پرسش و پاسخ با پشتیبانی مدرس مربوطه
  • اعطای مدرک رسمی از وزارت علوم (برای برخی از دوره‌ها)
طراحی وبسایت

تلاقی خلاقیت و فناوری

سال‌هاست که دوران کسب و کارهای تمام سنتی به سر آمده و دیری نمی‌گذرد که تمام کسب و کارهای ایرانی، به دنبال یک طراح وبسایت حرفه‌ای و خلاق می‌گردند. البته با حرفه‌ای شدن در طراحی وبسایت می‌توانید نه فقط از ایران که از هرجای دنیا مشتری داشته باشید و از هرکجا که دلتان خواست روی پروژه‌تان کار کنید.

پس از پایان دوره ما شما را مستقیم به بازارکار وصل می‌کنیم

مدرسان دوره

مدرس ایران لرن: آرمین ساکت
درباره مدرس

آرمین ساکت

داستان من و کدنویسی 9 سال پیش با PHP استارت خورد و با توسعه کتابخانه های جاوا اسکریپتی و پلاگین های وردپرسی همراه شد. وردپرس یار قدیمی 9 ساله ی من هست و سعی میکنم تجربیاتم را به علاقه مندان منتقل کنم.