تایپ ده‌انگشتی، بازدهی چندبرابر

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

تا حالا منظرهٔ کسی که برای نوشتن یک جمله، پشت کامپیوتر عرق می‌ریزد و انگشت سبابه‌اش را به کندی روی صفحه‌کلید جابجا می‌کند به چشمتان خورده؟ مهارت تایپ سریع و ده انگشتی، نه تنها از بروز چنین صحنه‌هایی جلوگیری می‌کند بلکه برای هرکسی که به نحوی با کامپیوتر سر و کار دارد ضروری است. از تایپیست‌ها و کارمندان و اپراتورها، تا تولیدکنندگان محتوا و محصلین و دانشجویان، تا آموزگاران و مدیران، همین مهارت ساده بازدهی‌ شما را به مراتب بیشتر می‌کند.

  • افرادی که به هر طریق با نوشتن، تولید محتوا یا در کل کامپیوتر سر و کار دارند
  • کسانی که می‌خواهند با کار تایپ در منزل به یک درآمد مستمر برسند
  • کسانی که قصد استخدام به عنوان اپراتور یا کارمند آشنا به کامپیوتر دارند

روش دسترسی به محتوای آموزشی

بعد از خرید دوره، یک لایسنس انحصاری دریافت می‌کنید که دسترسی به ویدیوهای آموزشی را برای شما میسر می‌کند. دقت کنید که حقوق شما به عنوان کسی که برای آموزش هزینه‌ کرده‌اید محفوظ بوده و دانلود و استفادهٔ غیرمجاز از دوره‌های آنلاین، برای هیچکس به جز دانشجویان ایران‌لرن امکان‌پذیر نیست. دوره‌ها بدون هیچگونه کم و کاست در اختیار شما بوده و هرگونه اشکال و ایراد در نحوهٔ دسترسی (مادامی که به اشکالات سراسری و سرعت اینترنت مرتبط نباشد) در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فنی ما برطرف می‌شود.

متد تدریس چگونه است؟

در تدوین دوره‌های آنلاین ایران‌لرن از همان شیوه‌های استاندارد و متدهای فنی و آکادمیکی که در تمام جهان جواب پس داده‌اند استفاده کرده‌ایم. با این قید که نیاز بازار کشور را مد نظر قرار داده و مسیر یادگیری را برای دانشجویان ایرانی بهینه‌تر و ساخت‌یافته‌تر نموده‌ایم. چرا که مأموریت اصلی ایران‌لرن، تربیت نیروی متخصص برای بازار کار و استارتاپ‌های ایرانی است. درحالیکه بسیاری از مباحث تدریس شده در دوره‌های مشابه، به جای پرداختن به مباحث و پروژه‌های ملموس و پرکاربرد، به طیفی پراکنده‌ای از مباحث نه چندان مهم می‌پردازند و انرژی و طمأنینهٔ لازم را برای مباحث کلیدی صرف نمی‌کنند.

مزایای شرکت در این دوره آموزشی

ایران‌لرن یک پلتفرم آموزشی صرف نیست و مدرسین ما میانهٔ چندان خوبی با آموزش‌های تئوریک و خشک و خالی ندارند. اینجا همه چیز بر محور تجربیات عملی و شبیه‌سازی شرایط بازار کار و سناریوهای روزمره و واقعی چیدمان می‌شود و کلیهٔ دروس با رویکرد پروژه محور تدوین شده‌اند. ما به خوبی به کمبود آموزش‌های عملی و پربازده در فضای آنلاین کشور واقفیم و ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت کنونی را یکی از اصلی‌ترین وطایف خود می‌دانیم.

  • برگزاری آزمون‌
  • آموزش‌های پروژه‌محور
  • تکالیف عملی با اولویت بازار کار
  • پرسش و پاسخ با پشتیبانی مدرس مربوطه
  • اعطای مدرک رسمی از وزارت علوم (برای برخی از دوره‌ها)
تایپ ده انگشتی

سرعت، دقت، بازدهی

دوست دارید با بیشترین سرعت و کمترین میزان اشتباه تایپ کنید؟ این مهارت بسیار ساده و کاربردی بازدهی شما را چند برابر می‌کند و سرعت عمل شما را در کار با کامپیوتر، از سایرین بالاتر می‌برد. و هر کارفرمایی که فکرش را بکنید، یک نیروی سریع و پربازده و کم‌اشتباه را به بقیه ترجیح می‌دهد.

پس از پایان دوره ما شما را مستقیم به بازارکار وصل می‌کنیم

این دوره به چه کسانی توصیه میشود؟

افراد علاقه مند به سئو

این دوره به چه کسانی توصیه نمیشود؟

×تست تست