پایتون، سادگی در خدمت پیچیدگی

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند؟

محبوبیت پایتون، با سرعت خیره‌کننده‌ای در حال افزایش است و حوزه‌های مهم و در حال رشدی مثل هوش‌مصنوعی (AI)، علوم داده (Data Science) و یادگیری ماشین (Machine Learning) همگی با این زبان برنامه‌نویسی قدرتمند سر و کار دارند. فرقی ندارد که یک برنامه‌نویس خبره یا یک تازه‌وارد به دنیای برنامه‌نویسی هستید، چون امکانات این زبان بی‌نهایت است و متخصصین آن، جایگاه خوبی در بازار کار دارند.

  • علاقمندان به یادگیری برنامه‌نویسی با یک زبان قدرتمند و آسان
  • علاقمندان به هوش مصنوعی، ماشین لرنینگ و دیتا ساینس
  • مهندسین نرم‌افزار یا علاقمندان به وادی تحلیل و آنالیز داده

روش دسترسی به محتوای آموزشی

بعد از خرید دوره، یک لایسنس انحصاری دریافت می‌کنید که دسترسی به ویدیوهای آموزشی را برای شما میسر می‌کند. دقت کنید که حقوق شما به عنوان کسی که برای آموزش هزینه‌ کرده‌اید محفوظ بوده و دانلود و استفادهٔ غیرمجاز از دوره‌های آنلاین، برای هیچکس به جز دانشجویان ایران‌لرن امکان‌پذیر نیست. دوره‌ها بدون هیچگونه کم و کاست در اختیار شما بوده و هرگونه اشکال و ایراد در نحوهٔ دسترسی (مادامی که به اشکالات سراسری و سرعت اینترنت مرتبط نباشد) در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فنی ما برطرف می‌شود.

متد تدریس چگونه است؟

در تدوین دوره‌های آنلاین ایران‌لرن از همان شیوه‌های استاندارد و متدهای فنی و آکادمیکی که در تمام جهان جواب پس داده‌اند استفاده کرده‌ایم. با این قید که نیاز بازار کشور را مد نظر قرار داده و مسیر یادگیری را برای دانشجویان ایرانی بهینه‌تر و ساخت‌یافته‌تر نموده‌ایم. چرا که مأموریت اصلی ایران‌لرن، تربیت نیروی متخصص برای بازار کار و استارتاپ‌های ایرانی است. درحالیکه بسیاری از مباحث تدریس شده در دوره‌های مشابه، به جای پرداختن به مباحث و پروژه‌های ملموس و پرکاربرد، به طیف پراکنده‌ای از مباحث کم اهمیت‌تر می‌پردازند و انرژی و طمأنینهٔ لازم را برای مباحث کلیدی صرف نمی‌کنند.

مزایای شرکت در این دوره آموزشی

ایران‌لرن یک پلتفرم آموزشی صرف نیست و مدرسین ما میانهٔ چندان خوبی با آموزش‌های تئوریک و خشک و خالی ندارند. اینجا همه چیز بر محور تجربیات عملی و شبیه‌سازی شرایط بازار کار و سناریوهای روزمره و واقعی چیدمان می‌شود و کلیهٔ دروس با رویکرد پروژه محور تدوین شده‌اند. ما به خوبی به کمبود آموزش‌های عملی و پربازده در فضای آنلاین کشور واقفیم و ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت کنونی را یکی از اصلی‌ترین وطایف خود می‌دانیم.

  • برگزاری آزمون‌
  • آموزش‌های پروژه‌محور
  • تکالیف عملی با اولویت بازار کار
  • پرسش و پاسخ با پشتیبانی مدرس مربوطه
  • اعطای مدرک رسمی از وزارت علوم (برای برخی از دوره‌ها)
پایتون

زبانی از جنس آینده

اگر قصد دارید با یادگیرفتن یک زبان برنامه‌نویسی فوق‌العاده قدرتمند و در عین حال آسان و لذتبخش، آیندهٔ شغلی خود را به عنوان یک برنامه‌نویس حرفه‌‌ای تضمین کنید،‌ دوره آنلاین پایتون را از دست ندهید. مهارتی که شما را در خط مقدم پیشرفت علم و فناوری کامپیوتر قرار داده و برایتان درآمد بالایی بهمراه می‌آورد.

پس از پایان دوره ما شما را مستقیم به بازارکار وصل می‌کنیم